Alışveriş Sepeti

  • 0 ürün
Sepeti görüntüle Kasa

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türk ürünlerinin kalitesi ve çizgisini Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya ve Afrika'daki birçok ülkeye taşıyan PROFDO e-ticaret platformu, Türk üreticisinin Dünya'ya açılan penceresi olmayı hedeflemiştir.


Uluslarası pazarda edindiği tecrübe ışığında binlerce ürünü pazarlama stratejisi, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve inovasyonla birleştirerek güvenli bir ortamda tüketiciye sunmuştur. 

PROFDO e-ticaret platformu, günümüz global pazar şartlarının doğrultusunda gelişen trendlerin, yenilikçi bakış açısıyla sunulduğu arz ve talebin buluşma noktasıdır.


Yenilikçi ve dinamik kadrosuyla Rusya ve Ukrayna pazarında elde ettiği başarı, uluslararası fuarlara etkin katılımıyla müşteri pazarını Rusya, Ukrayna, Romanya, Beyazrusya, Macaristan, Moldova, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, Tataristan, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, İran, Irak, Lübnan, Libya, Ürdün, Cezayir, Kamerun, Senegal ve A.B.D olarak geliştirdi. Yeni trendleri kendi çizgileriyle birleştirmesiyle yurtdışı pazarında müşterilerin tercihi olmuştur.
Devam