Alışveriş Sepeti

  • 0 ürün
Sepeti görüntüle Kasa

Üyelik Sözleşmesi ve özellikleri

Üyelik Sözleşmesi ve özellikleri

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Teslimat ve Garanti

www.profdo.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması yada sizin ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. 

Normal şartlarda, www.profdo.com'dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul'a yakın iller içine elinize geçen e-mail yada irtibata geçilmesinden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır. Ürün fiyatlarımıza lojistik faaliyetler için eklenti yapıldığından kargolarımız alıcıya gönderici ödemeli olarak gönderilmektedir. Cumartesi günleri akşam saat 13:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. Sipariş teslimleri İstanbul ve çevresindeki iller içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde, İstanbul ve çevresindeki iller dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cumartesi) içerisinde teslim edilir. Sabah saat 08:00'dan sonra verilen siparişler aynı gün 16:00'a kadar işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
 
Teslimat ve Kargo Ücretleri

 Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir. 

Yurtdışı teslimatları

 www.profdo.com yurtdışı teslimatı yine kargo gönderilmektedir.

 Kategorilere göre özel teslimat şartları www.profdo.com'un sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır. Örneğin herhangi bir kategoriden sipariş verdiğinizde siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için Müşteri Hizmetleri Departmanı devreye girer.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli yada daha çabuk ve kesin çözüm isterseniz irtibat numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

İade koşulları

Müşteri www.profdo.com'dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 14 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir. 14 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir. Müşteri www.profdo.com 'dan kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 14 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir. Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya deforme olduğu durumlarda ve faturasız iadelerde ürün iade alınmamaktadır.

 www.profdo.com tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir. Bilgi Güvenliği Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi www.profdo.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir. 
www.profdo.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Bilgi Paylaşımı

www.profdo.com; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca, bu bilgiler www.profdo.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

 Güvenli Alışveriş Garantisi

www.profdo.com, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas www.profdo.com personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.
Devam